Ceratizit álláshirdetés – Alkalmazástechnikus értékesítő

WNT állás - Alkalmazástechnikus értékesítő CT HU 201705

Nagyszerű álláslehetőség a CERATIZIT GROUP-hoz tartozó Ceratizit Ausztria Magyarországi Képviseleténél.

CERATIZIT a fémforgácsoló szerszámok szakértője a Plansee vállalatcsoportban. Összetett, csúcstechnológiájú szerszámokat fejlesztenek, gyártanak és szállítanak a legnagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz, innovatív iparágak széles körében. Csatlakozzon világszerte foglalkoztatott több mint 5800 munkatársukhoz, és bizonyítsa rátermettségét alkalmazástechnikus értékesítői munkakörben!

Cél és feladatok

  • A Ceratizit forgácsolószerszámok értékesítése és az ügyfelek szakmai támogatása
  • Az értékesítési terület fejlesztése, a tervek megvalósítása a kijelölt ügyfeleknél
  • Műszaki támogatás nyújtása az ügyfeleknek, megmunkálási folyamataik fejlesztése
  • Termék- és folyamatfejlesztési projektek megvalósítása és koordinálása
  • Termékeink ügyfeleknél végzett tesztjeinek világos és részletes dokumentálása
  • Új ügyfelek szerzése
  • Professzionális személyes és vállalati megjelenés az ügyfelek felé

Elvárások

  • Gépész diploma (fémforgácsolás)
  • Gyakorlat a forgácsolásban
  • Tapasztalat az ügyfelek kezelésében
  • Irodai számítógépes programok (Word, Excel stb.) ismerete
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Nyelvismeret: a magyar mellett angol vagy német
  • Megbízható és meggyőző személyiség
  • Hajlandóság a megjelölt földrajzi területen belüli rendszeres – illetve időnként külföldi – utazásra

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az alábbi e-mail címen:

david.sarkozi@ceratizit.com

ForrásCERATIZIT GROUP

További információ:

A CERATIZIT GROUP hivatalos honlapján.