HB Tools Kft. álláshirdetés – Műszaki értékesítő, vevői kapcsolattartó

A professzionális forgácsoló szerszámokat forgalmazó, dinamikusan fejlődő HB Tools Kft. keresi új munkatársát Műszaki értékesítő, vevői kapcsolattartó pozícióban Nyugat-Magyarország területére.

HB_tools_allashirdetes_slider

Feladatok, munkakör:

  • Termékek, és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások aktív értékesítése gyártó vállalatok részére
  • Új ügyfelek akvizíciója (kapcsolatfelvétel, prezentációk tartása, ajánlatkövetés)
  • Partnerek szerszámigényének teljes körű felmérése
  • Egyéni ajánlatok kidolgozása, prezentációja
  • Szerződések előkészítése
  • Folyamatos vevőgondozás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fémforgácsoló szerszámok ismerete, illetve szakirányú középfokú műszaki végzettség
  • Min. 1 év tapasztalat fémforgácsolásban
  • Jó tárgyaló- és prezentációs készség
  • Következetes és kitartó személyiség
  • Készségszintű számítástechnikai ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Megfelelő, aktív kapcsolatrendszer a potenciális partnerek körében
  • CNC megmunkáló gépek programozásában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amint a cég kínál:

  • Hosszútávú munka stabil háttérrel
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés (alapfizetés + kiemelkedő jutalék)
  • Cégautó, mobiltelefon, notebook
  • Hazai és külföldi képzések
  • Önálló, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Munkakezdés tervezett időpontja: 2017. március

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az info@hbtools.hu e-mail címre!

További információ

A HB Tools honlapján.