WNT Magyarország Kft. álláshirdetés – Műszaki értékesítő-tanácsadó

A precíziós szerszámokat értékesítő WNT Magyarország Kft. sikeres csapatába új, eredmény-orientált munkatársat keres, műszaki értékesítő – tanácsadó pozícióban, az észak-nyugat magyarországi területre.

WNT_allashirdetes

A németországi központú WNT a világ 19 országában van sikeresen jelen. A WNT egy világszerte több mint 5800 embert foglalkoztató nemzetközi vállalatcsoport tagja.

TOTAL TOOLING = MINŐSÉG x SZOLGÁLTATÁS2 – ez a legmagasabb szintű ügyfél-elégedettség képlete. Optimális szolgáltatásaival és felülmúlhatatlan termékminőségével a WNT ideális beszerzési forrás a forgácsolással foglalkozó vállalatok számára.

A nemzetközi vállalat magyar képviselete az alábbiakban meghatározott feltételekkel keresi leendő munkatársát:

Elvárások:

  • Fémforgácsoló végzettség
  • Magas szintű, naprakész és szerteágazó gyakorlat a fémforgácsolás területén
  • Minimum öt év termelésben szerzett gyakorlat
  • Jogosítvány
  • Értékesítési tapasztalat nem feltétel

Feladatok:

  • Termék- és felhasználási tanácsadás az ügyfeleknek
  • A cég termékeinek bemutatása, tesztelése és értékesítése
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Az értékesítési terület folyamatos bővítése

Amit a cég kínál:

  • Betanítás és folyamatos képzés
  • Versenyképes fizetés (fix + teljesítményfüggő jutalék)
  • Magas szintű szakmai háttér és támogatás
  • Autó, mobiltelefon és laptop (privát használatra is)

A jelentkezés módja:

Amennyiben megfelel a pályázat feltételeinek és szeretne a WNT Magyarország Kft. munkatársává válni, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát “WNT É-NY” jeligével david.sarkozi@wnt.com e-mail címre.

Forrás:WNT Magyaroroszág Kft.

További információ

A WNT Magyarország Kft. hivatalos weboldalán.