Smartus Zrt. álláshirdetés – Alkalmazástechnikai mérnök

Az OKUMA CNC szerszámgépek és technológiák képviseletét ellátó, dinamikusan fejlődő Smartus Zrt. munkatársat keres alkalmazástechnikai mérnök pozícióban.

smartus

Az OKUMA kizárólagos magyarországi képviselőjeként, a Smartus Zrt. célja, hogy bevezesse és elterjessze az OKUMA intelligens technológiájának elemeit a hazai piacon. A berendezések kereskedelme mellett, azok folyamatos üzemeltetését is ellátják – az ehhez szükséges hátteret a cég technológusai és szervizesei – az OKUMA által képzett, tapasztalt szakemberek – biztosítják az ügyfeleknek. A Smartus, ügyfelei számára ráadásul magas szintű hozzáférést biztosít a gyártói tudásbázishoz, ezzel is növelve versenyképességüket.

Jelenleg meghirdetett, alkalmazástechnikai mérnök állásuk az alábbi paraméterekkel pályázható:

Feladatok:

  • az OKUMA termékpalettáján található forgácsoló szerszámgépekhez tartozó alkalmazástechnikai feladatok elvégzése,
  • CNC gépkezelési oktatások megtartása,
  • CNC programozási feladatok elvégzése,
  • kulcsrakész projektek előkészítése és kivitelezése.

Elvárások:

  • szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség,
  • CNC fémforgácsoló gépek ismerete,
  • ISO CNC programozás ismerete,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • CAD rendszerek felhasználói szintű ismerete,
  • nagyfokú utazási hajlandóság,
  • „B” kategóriás személygépkocsi vezetői engedély, többéves gépjárművezetői tapasztalat,
  • minimum 2 éves forgácsolásban és CNC programozásban szerzett tapasztalat,
  • precizitás,
  • megbízhatóság,
  • jó problémamegoldó készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás.

Előny:

  • CAM rendszerek felhasználói szintű ismerete,
  • OKUMA vezérlő ismerete,
  • autóipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • a cég székhelye Budaörsön található, egyébként országos.

Amit kínálunk:

  • kellemes, fiatalos munkahelyi légkör,
  • dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • céges autó, telefon,
  • szakmai továbbképzések külföldön.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és Ön megfelel az elvárásoknak, küldje el magyar nyelvű fényképes pályázati anyagát a hr@smartus.hu e-mail címre.

ForrásSmartus

További információ:

A Smartus Zrt. hivatalos honlapján.