CAM ügyféltámogató mérnök álláslehetőség

Enterprise_group_logo_cikkbe

Az Enterprise Group az innovatív informatikai és infokommunikációs megoldások egyik vezető rendszerintegrátorának PLM Üzletága CAM ügyféltámogató mérnököt keres az alábbi feladatokra és feltételekkel:

Feladatok

  • CAM (Edgecam, Radan, Alphacam) felhasználók támogatása, CNC technológiai feladatok megoldása
  • Tanfolyamok szervezése és megtartása, tanfolyami anyagok készítése, szakmai fordítása magyar nyelvre
  • Szoftverfelület és súgó szakmai fordítása magyar nyelvre
  • Posztprocesszor és egyéb szoftver-testreszabás: szoftverillesztés szerszámgép vezérlőhöz és felhasználói igényekhez
  • Szoftverbemutatók készítése és bemutatása

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • 3D CAD/CAM gyakorlat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Alapfokú CNC programozási ismeretek
  • Angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes programnyelvek és .NET fejlesztői környezet ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Jó munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre: cam@enterprisegroup.hu, CAM ügyféltámogató mérnök tárggyal.

További információ

Az Enterprise Group honlapján.