Mérnök állások a Mazak Hungary-nál

Szerszámgép szervizmérnök

(mechanikus vagy elektromos irányultsággal )

Lézervágó gép szerviz / alkalmazás technikus mérnök

Cégjellemzők:A YAMAZAKI MAZAK japán családi  tulajdonú innovatív cég, a CNC szerszámgépek és a lézervágó gépek elkötelezett fejlesztője és gyártója. Minőségével , termékválasztékával és éves forgalmával a világ vezető helyét foglalja el. A cég a gyártó és technológiai központjaival jelen van minden földrészen. A magyarországi részleg a további töretlen fejlesztések miatt  a szerviz csapat bővítése céljából az alábbi, sok utazással járó pozícióba keres munkatársat. Cégjellemzők:A YAMAZAKI MAZAK japán családi  tulajdonú innovatív cég, a CNC szerszámgépek és a lézervágó gépek elkötelezett fejlesztője és gyártója. Minőségével , termékválasztékával és éves forgalmával a világ vezető helyét foglalja el. A cég a gyártó és technológiai központjaival jelen van minden földrészen. A magyarországi részleg a további töretlen fejlesztések miatt  a lézeres csapat bővítése céljából az alábbi, sok utazással járó pozícióba keres munkatársat.
Munkavégzés helye:A munkavégzés az egész ország területén történik, esetenként külföldön, A cég központja Budapest központjától délre 22 km-re található SÓSKÚTON  az M7-es autópálya közvetlen szomszédságában. Munkavégzés helye:A munkavégzés az egész ország területén történik, esetenként külföldön, A cég központja Budapest központjától délre 22 km-re található SÓSKÚTON  az M7-es autópálya közvetlen szomszédságában.
Feladatok:

  • A Mazak típusú szerszámgépek elektromos, mechanikus és CNC – vezérlő egységeinek hibafelismerése, alkatrészek cseréje és szervizelés,
  • Gépek installálása, garanciális és garancián túli javítása,
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás,
  • Karbantartási tanfolyamok.
Feladatok:

  • Lézervágó gépek elektromos, mechanikus és CNC – vezérlő egységeinek hibafelismerése, alkatrészek cseréje és szervizelés,
  • Lézervágási technológiák kidolgozása
  • Karbantartási/programozási  tanfolyamok.
Elvárások:

  • Felsőfokú (esetleg technikusi) szakirányú végzettség,
  • CNC technológia ismeret,szerszámgép gyakorlati ismeret
  • Stabil angol nyelvű kommunikációs képesség írásban és szóban (elengedhetetlen a napi munkavégzéshez!),
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Rendszeres utazás (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön) vállalása, tolerálása,
  • Csapatmunkára való készség,
  • „B” kategóriás jogosítvány.
Elvárások:

  • CNC technológia ismeret,
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.
Előnyt jelenthet:

  • CNC vezérlők,  technológia vagy szerszámgép gyakorlati   ismerete/ tapasztalata (Mazatrol , Siemens ,  Mitsubishi, Heidenhein…),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Affinitás az új technológiák elsajátítása területén.

  • CNC vezérlők ismerete/ tapasztalata (Mazatrol , Fanuc , Mitsubishi, Heidenhein…),
  • Lézervágó gépek ismerete,
  • Vagy affinitás az új technológiák elsajátítása területén.
Amit  ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + esetenkénti túlórák elszámolása),
  • Maximális háttér biztosítása a munkavégzéshez (gépkocsi, privát használatra is + mobil telefon, lap top),
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések,
  • Biztos háttér,hosszú távú munkalehetőség
  • Jó hangulatú csapat.

  • Biztos háttér,
Jelentkezés: Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a  GFEMINGER@MAZAK.HU címre. Jelentkezés: Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a  GFEMINGER@MAZAK.HU címre.

További információ:

A YAMAZAKI MAZAK Magyarországi Fióktelepének honlapja