CNC elektronikai karbantartói állás

MEDIAGNOST Kft.A Mediagnost Kft. Budapest vonzáskörzetében található forgácsoló üzemébe keres CNC elektronikai karbantartói munkakörbe gyakorlattal rendelkező munkatársat!

Feladatok:

• CNC gyártóeszközök működőképességének folyamatos biztosítása

• a karbantartási terv megtervezése, folyamatos fejlesztése és végrehajtása

• CNC programok alapszintű megismerése

• CNC gépek alapszintű kezelése

• szükséges anyagok, szolgáltatások beszerzésének elindítása

Elvárások:

• 3-5 éves CNC forgácsoló gép karbantartásban szerzett tapasztalat

• legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek

• rugalmasság

• B kategóriás jogosítvány

• Előny:

• elektrotechnikusi végzettség

• hasonló területen (CNC vezérlés karbantartás, tervezés) szerzett tapasztalat

• minőségügyi tapasztalat

• Angol, német nyelvtudás

• MAZATROL programnyelv ismerete

Amit kínálunk:

• szakmai fejlődési lehetőség és széleskörű képzések

• színvonalas, modern környezet

• versenyképes jövedelem

Fényképes Önéletrajzokat az esztergomizs@mediagnost.hu e-mail címre várjuk.